Ask.fm

Jeśli macie do mnie jakieś pytania możecie mi je zadać na moim profilu na Ask.fm ;)

wtorek, 20 listopada 2012

Liebster Awards .. Again ;)

O jej :D Dostałam drugą nominację do Liebster Awards :D tym razem od autorki bloga Opowiadanie "Live While We Are Young" i "Fihght for This Love" , Mrs. Styles :) A więc tak jak poprzednio oraz wraz z regułami odpowiem na 11 pytań i nominuję 11 blogów ; )


1. Co Was skłoniło do pisania ?
Tak jak napisałam poprzednio. Zaczęło się od tego, że przypadkowo weszłam na jakiegoś bloga. Zaczęłam go czytać, spodobał mi się i jakaś historia sama zaczęła tworzyć mi się w głowie. Ale wszystko zawdzięczam nudzie : P
2. W jakich okolicznościach dowiedziałaś się o One Direction ?
Usłyszałam raz WMYB na esce w BRIT 40 (czy jakoś tak). Spodobała mi się ale jakoś nie zagłębiłam się w to kim są wykonawcy. Dopiero po jakimś czasie (dokładnie 11 listopada 2011 roku), moja przyjaciółka włączyła mi GBY i również mi się ona spodobała. Posłuchałam po raz kolejny WMYB, a Patrycja powiedziała mi co nieco o chłopakach. Później już sama zagłębiłam się ich historię.
3. Ulubiona piosenka ich repertuaru 
Jeśli chodzi o wykonania podczas X- Factora to zdecydowanie Torn, Total Eclipse Of Heart oraz Only Girl. Jeśli chodzi o piosenki z płyty to trudno mi określić, ponieważ każda ma w sobie coś co do mnie przemawia ;)
4. Ulubiona potrawa dowolnej kuchni
Szczerze to nie mam ulubionej potrawy. Nie jestem osobą, która jada dużo, ale za to wielu potraw nie lubię i unikam :P
5. Wierzysz w bromance ? 
W 1D ? Nie. Uważam, że jest to piątka bliskich sobie przyjaciół (w końcu wiele czasu razem spędzają), a nawet myślę, że mogą nazwać się braćmi, tak jak to sami czasami robią. Może i mają czasami jakieś dwuznaczne sytuacje, ale czy to nie jest normalne między prawdziwymi przyjaciółmi ?
6. Co sądzisz o tatuowaniu Harrego ?
Uważam, że wygląda jak brudnopis. Nie podobają mi się one i ma ich za dużo. Lubię tatuaże i sama chciałabym mieć jakiś, ale taki żeby on miał jakieś znaczenie dla mnie. Był mały i nie na całym ciele. Temu jestem przeciwna. Jednak to jego życie, jego ciało i jego decyzję. Nie kocham ich za wygląd, ale za talent i za to jacy są (a przynajmniej na jakich wyglądają po swoich wypowiedziach i zachowaniach). Szanuję jego decyzję i nawet jak sobie coś na twarzy wytatuuje, to i tak będę ich kochać :P 
7. Ulubiony wokalista solowy 
Trudno określić. : P Lubię bardzo piosenki Rihanny, Beyonce..
8. Ulubiony film / książka
Tak jak pisałam poprzednio. Nie jestem zwolenniczką czytania. Nie lubię tego. No chyba, że mają one tematykę nadnaturalną :P jestem fanką Sagi Zmierzch i nie wstydzę się tego i mam gdzieś co inni o tym mówią (szczególnie, że połowa nawet nie czytała książek). Ostatnio też polubiłam Sagę Szeptem autorstwa Beccki Fitzpatrick. Aktualnie jestem w połowie ostatniej części :D
A jeśli chodzi o film to zdecydowanie Step up (2,3,4). Kocham taniec i filmy o tańcu :D

9. Za co kochasz One Direction ? - bo kochasz co nie ? :D
Kocham ich za ich wspaniały talent, za to jacy są, za to jak oddają siebie w piosenkach, które wykonują. Ale też za to jak doszli do tego sukcesu. Nie wybili się dzięki znajomością. Poznali sie przypadkiem, zostali przyjaciółmi i dążąc w jednym kierunku, osiągnęli to o czym zapewne zawsze marzyli.
10. Czy czytałaś mojego bloga ? : )) 
Szczerze przyznam, że nie :( Najczęściej czytam blogi tylko o Zaynie. Zawsze najłatwiej mi sobie wyobrazić cała historię itp. Może to też dlatego, iż to Zayn pod względem wyglądu podoba mi się najbardziej :P

Nominowane blogi :I might miss everything you said to me ♥
Don't wanna be without you
True love and true friendship
Opowidania o One Direction 
Forever young and crazy.
http://storywith-onedirection.blogspot.com/
http://nobody-compares-to-you-1d.blogspot.com/
She’s so afraid of falling in love...
http://do-you-hear-me-honey.blogspot.com/

Nominuję te same blogi, co w poprzedniej mojej nominacji. Są to blogi, które dokładnie śledzę i czytam każdy rozdział :) Nie nominuję innych, gdyż wiem, że te są świetne, a innych nie czytałam ;)

No i pytania :D Będą takie same jak poprzednim razem, ze względu na to, iż nominuję te same blogi :)

1.Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z One Direction ?
2.Kiedy i dlaczego zdecydowałaś się zacząć pisać opowiadania ?
3.Która piosenka tego zespołu przemawia do ciebie najbardziej ?
4.Co byś chciała w sobie zmienić ? Dlaczego ?
5.Zastanawiałaś się już co byś chciała robić w przyszłości ?
6.Jakie jest twoje wymarzone miejsce, które chciałabyś odwiedzić lub już odwiedziłaś i chciałabyś tam wrócić ?
7.Z jakiej miejscowości jesteś ?
8.Podstawówka, Gimnazjum czy może Liceum/ Technikum ? W jakiej szkole obecnie jesteś ?
9.Jaka cecha charakteru u innych najbardziej Cię irytuje, a jaką najbardziej szanujesz ?
10.Skąd wziął się twój pomysł na opowiadanie ? Piosenka, film, książka, własna wyobraźnia czy też inne źródła inspiracji ?
11.Jesteś przeciwna związkowi Louisa i Eleanor oraz Zayna i Perrie czy też może ich popierasz ? Jaki masz do tego stosunek ?

1 komentarz: