Ask.fm

Jeśli macie do mnie jakieś pytania możecie mi je zadać na moim profilu na Ask.fm ;)

sobota, 21 stycznia 2012

Bohaterowie ♥


Vanessa Jons- 16. letnia dziewczyna, która dużo przeszła.. Uważana za szkolną piękność, lecz ona sama tak nie uważa.. Ma mnóstwo adoratorów jednak liczy się dla niej tylko miłość i ten jedyny.. Przeprowadza sie do Londynu, zostawiając wszystko za sobą.. Jej najlepsze przyjaciółki to Ashley i Jess.

Zayn Malik- Ma 18 lat. Jest niesamowicie przystojny.. Jeden z 5 najprzystojniejszych chłopców w szkole, którzy są prawdziwymi i najlepszymi przyjaciółmi.. Są dla siebie jak bracia.. Może mieć każdą dziewczynę, jest uznawany za flirciarza jednak to nie do końca prawda. Jego dziewczyną jest najpopularniejsza dziewczyna w szkole.. Przyjaciele nie rozumieją go, dlaczego jest z nią..
 Liam Payne- Ma 18 lat.. Należy do paczki tych 5 najprzystojniejszych..  Jest bardzo rozsądny jak i wesoły.. można mu się zawsze zwierzyć.. jest godny zaufania.. Nie ma dziewczyny ani jej nie szuka.. jednak nowa piękność w mieście wszystko odmieni..

Niall Horan- Ma 18 lat.. Kolejny z paczki.. kocha jeść, jest bardzo zabawny jak i kazdy z nich.. uśmiech rzadko schodzi mu z twarzy.. Nienawidzi dziewczyny swojego przyjaciela, zresztą tak jak pozostali..
 Louis Tomlinson- Ma 18 lat.. wiecznie roześmiany.. kocha żarty i marchewki.. kolejny z paczki najprzystojniejszych.. wszyscy kochają go za poczucie humoru.. potrafi rozśmieszyć każdego

 Harry Styles- Ma 17 lat.. najmłodszy z paczki.. dziewczyny kochają jego loczki i piękne zielone oczy.. jest prawdziwym flirciarzem..
 Ashley Simon- 16. letnia przyjaciółka Vanessy.. Są dla siebie jak siostry.. nie ma chłopaka gdyż sądzi że ona chce miłości, a nie przygody.. Jednak nie uchroni się od tego.. Jest zrozpaczona wyjazdem przyjaciółki.. chce zrobić wszystko by być jak najbliżej niej .. wspierała ją od zawsze.. jest pomocna miła i sympatyczna.. ma wiele "głupich" i szalonych pomysłów..
 Jess Masen- 16. letnia przyjaciółka Van.. Jest pyskata i na wszystko ma odpowiedź.. lubi się kłócić z innymi i zawsze stawia na swoim.. najczęstszą osobą z którą sie kłóci jest właśnie Vanessa.. mimo wszystko są przyjaciółkami i zawsze dochodzą do porozumienia..
Morgan Josh- 17. letnia dziewczyna Zayn'a Malika.. Najpopularniejsza dziewczyna w szkole, ale nie w pozytywnym sensie.. Jest wredna, zakłamana.. jest plotkarą i lubi oczerniać ludzi.. nienawidzi nowych osób w szkole.. lubi bójki.. nie cierpi przyjaciół Zayn'a i próbuje go odizolować od nich..
Rosie Jons- 6. letnia siostra Vanessy.. nie ma udanego dzieciństwa, kłóci się z siostrą.. wie że może na niej polegać i przychodzi do niej gdy tylko jest jej smutno

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz